Olağanüstü Genel Kurulda Alınan Kararlar

Olağanüstü Genel Kurulda Alınan Kararlar

SARIKENT-3 KONUTLARI KAT MALİKLERİ

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTI SONUCUNDA ALINAN KARARLAR ;

SİTEMİZİN KAT MALİKLERİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU 04.11.2018 PAZAR GÜNÜN SAAT.12.00 DA YAPILMIŞ VE AŞAĞIDAKİ KARARLAR ALINMIŞTIR.

  1. HER DAİRE İÇİN 1 ADET NUMARALANDIRILMIŞ OTOPARK YERİ TAHSİS EDİLMESİNE, SİTE SAKİNİ SADECE KENDİSİNE AYRILAN OTOPARK ALANI DIŞINDA BAŞKA BİR YERE PARK ETMEYECEĞİNE KARAR VERİLMİŞTİR. 2 VEYA ÜZERİ ARACI OLAN ARAÇLAR SİTE İÇERİSİNE PARK ETMEYECEKTİR. SADECE 1 ARACINI PARK EDEBİLECEKTİR. NUMARALANDIRILMAMIŞ OLAN HİÇ BİR ALANA ARAÇ PARK EDİLMEYECEKTİR. SİTE SAKİNLERİ ARAÇLARINI KESİNLİKLE GÜVENLİK KULÜBESİNİN KARŞISINA VEYA ÖNÜNE PARK ETMEYECEKTİR.

 

  1. SİTE İÇERİSİNE HİÇBİR DURUMDA MİSAFİR ARAÇLARININ PARK ETMEYECEĞİ ; SADECE  HASTA, YAŞLI, BEBEKLİ YOLCUSU OLAN MİSAFİR ARAÇLARININ GÜVENLİK NEZARETİNDE SİTE İÇERİSİNE ALINACAĞI VE YOLCULARINI İNDİRDİKTEN SONRA SİTE İÇERİSİNE PARK ETMEDEN, ARACIN DIŞARI ÇIKARILMASINA KARAR VERİLMİŞTİR.

 

  1. SU DAĞITIM ARACI, KURYE GİBİ AĞIR YÜKÜ OLMAYAN HİZMET ARAÇLARININ SİTE İÇERİSİNE ALINMAMASI, AĞIR YÜK TAŞIYAN ARAÇLARIN YÜKÜNÜ İNDİRENE KADAR GÜVENLİK NEZARETİNDE İÇERİ ALINMASI VE SONRASINDA HEMEN ARACINI DIŞARI ÇIKARMASINA KARAR VERİLMİŞTİR.

 

  1. KENDİNE AİT NUMARALANDIRILMIŞ BİR OTOPARK ALANI OLAN SİTE SAKİNİ, EĞER ARACI YOKSA, BU OTOPARK ALANININ KULLANIM HAKKINI SİTE İÇERİSİNDE OTURAN BİRİ OLMAK KAYDIYLA İSTEDİĞİ BİR KİŞİYE KULLANDIRABİLMESİNE KARAR VERİLMİŞTİR.

 

  1. HER DAİREYE TAHSİS EDİLEN BİR ADET OTOPARK ALANINDAN SONRA KALAN OTOPARK ALANLARININ; 1 YIL SÜREYLE 3 SİTE AİDATI KARŞILIĞININ PEŞİN ÖDENMESİ KOŞULUYLA ,  BAŞVURANLAR ARASINDAN YAPILACAK KURA USULÜYLE  KULLANDIRILMASI HUSUSU OYLAMAYA SUNULMUŞ OLUP OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLMİŞTİR.

 

SAYIN SİTE SAKİNLERİ ;  OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TARAFINDAN OY BİRLİĞİ İLE ALINAN BU KARARLARA, TÜM SİTE SAKİNLERİMİZİN ANLAYIŞ GÖSTERMESİNİ VE GÜVENLİK PERSONELLERİYLE TARTIŞMA VEYA AKSİ DURUMLAR YAŞANMAMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

 

SARIKENT 3 SİTESİ

YÖNETİM KURULU